eMule Plus COM

2.01SE
oy
0

Yeni çağa adapte edilmiş bir eMule versiyonu

8.8k

Bu uygulamayı oyla

eMule Plus COM yıllardır bir çok kullanıcıyı mutlu eden benzer programı kullanmanıza izin veren yepyeni eMule istemcisidir ve modern teknolojiye adapte edilmiş yeni imkanlar sunar.

eMule Plus COM en iyi indirilebilir müzik, film, dizi, yazılım, video oyunları ve global indirmeleri gösteren e-linkleriyle gelir. Ayrıca, RSS'i senkronize eder ve kolayca herhangi bir internet sitesinden indirmeler eklemenize izin verir.

Eski e-Mule'de olduğu gibi, uygulamanın bu versiyonunda da pratik olarak aklınıza gelebilecek herhangi bir dosyayı indirebileceksiniz-- film, şarkı, oyun ya da belge olsun farketmez -- bilgisayarınızdan herhangi bir dosyayı kolaylıkla paylaşın.

Uygulamanın en iyi tarafı dosya değişim sistemi sayesinde milyonlarca kullanıcının materyaline kolayca erişebiliyor olmanız, onlarda sizinkilere erişebilirler. Bunu göz önünde bulundurarak, kiminle paylaşmak istediğinizi seçebilirsiniz.

eMule Plus COM kısa zamanda herhangi bir türde sayısız dosyayı indirmenize izin veren kullanımı kolay bir uygulamadır. Şüphesiz ki, aradığınız filmleri indirmek için en iyi yollardan biridir.
Haberler

Hasar azaltma, optimum IP filtresi, işlevsellikte diğer küçük gelişmeler ve IRC entegrasyonu ile indirme hızını geliştirmek için indirdiğinizde dosyalar doğrulanır.

Uptodown X